KONST / Litografier / Litografi 16873025
nr 1687 3025
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 16/125, daterad -97. Bildmått: 36x49 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:14:41
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson